dle Dinah Rodrigues pro MENOPAUZU a HORMONÁLNÍ NEROVNOVÁHU

Hormonální jóga


NOVĚ v Jihlavě, Brně, Praze, Ostravě, Olomouci:

www.svethormonalnijogy.cz
777 297 805
svethormonalnijogy@gmail.com

Kniha návštěv

Cesta k vytouženému miminku

Nikola Z. 20.05.2019
Milá Šárko,
chci Ti poděkovat za to, že jsem měla možnost navštívit seminář HJ a poznat Tebe. HJ je úžasná a Ty jsi krásný člověk, úplný anděl, který kolem sebe rozsévá mnoho zářivé energie. Rozzářila jsi mi všechny čakry :-) a taky můj život. Děkuji Ti za vše.
Po mnoha bolestivých letech jsem jednoho dne skončila, s podezřením na zánět slepého střeva, na operačním sále. Banální operace se protáhla a poté mi lékař oznámil, že mám endometriózu v takové míře "zarostlosti", že to už dlouho neviděl. A do toho velké cysty všude v břišní dutině. Že jsem ještě nikdy nerodila, tak mi nechal pravý vaječník s tím, že bych měla co nejdříve otěhotnět, jinak se můžu s přirozeným početím rozloučit. Bylo mi dvacet šest...super. Smutek...vztek....výčitky....slzy...bezmoc.
Snažili jsme se o miminko více než dva roky. Marně. Věděla jsem, že "chyba" je na mojí straně a to víc to bylo sužující a žalostné. Vyzkoušela jsem mnohé... pak jsem se začala s realitou smiřovat. Když se mi naskytlo zúčastnit se Tvého víkendového semináře HJ řekla jsem si, že je to jakási ta pomyslná poslední šance, jak svému tělu pomoci. Po pravdě musím říct, že jsem si od toho nic neslibovala. Po setkání a cvičení s Tebou jsem však byla nabita novou, čistou energií. Po dlouhé době jsem se cítila uvolněná a bylo mi hrozně hezky. Začala jsem cvičit každý den. Potom i dvakrát denně. HJ mě strašně nadchla a po cvičení jsem se cítila lehká a svěží, což mě nabíjelo a chtěla jsem víc a víc. Už ani ne tak proto, že jsem toužila po miminku, jako proto, že jsem se po cvičení cítila opravdu skvěle, vnitřně v pohodě. Zhubla jsem a zformovala se mi krásně postava. A myslím, že se mi to zformovalo i v hlavě :-) :-) jako psychický stav. Po třech měsících cvičení jsem jednoho dne cítila, že už cvičit nějakou dobu nebudu a následný test s výsledkem dvou čárek mi to potvrdil :-) Úžasné. Neskutečné. Neuvěřitelné. Nádherné. Neskutečný pocit štěstí. Nyní je tomu rok, co k sobě tulím svého chlapečka a budu dále cvičit HJ.
Šárko, jsi úžasná, děkuji Ti za HJ a držím Ti palce, ať jsi andělem i pro další takové příběhy jako je ten můj. Velké DĚKUJI.

- Nikola Z.