dle Dinah Rodrigues pro MENOPAUZU a HORMONÁLNÍ NEROVNOVÁHU

Hormonální jóga


NOVĚ v Jihlavě, Brně, Praze, Ostravě, Olomouci:

www.svethormonalnijogy.cz
777 297 805
svethormonalnijogy@gmail.com

ŠÁRKA SIMONIDESOVÁ

+420 724 250 689

Kniha návštěv

Cesta k vytouženému miminku

Nikola Z. 20.05.2019
Milá Šárko,
chci Ti poděkovat za to, že jsem měla možnost navštívit seminář HJ a poznat Tebe. HJ je úžasná a Ty jsi krásný člověk, úplný anděl, který kolem sebe rozsévá mnoho zářivé energie. Rozzářila jsi mi všechny čakry :-) a taky můj život. Děkuji Ti za vše.
Po mnoha bolestivých letech jsem jednoho dne skončila, s podezřením na zánět slepého střeva, na operačním sále. Banální operace se protáhla a poté mi lékař oznámil, že mám endometriózu v takové míře "zarostlosti", že to už dlouho neviděl. A do toho velké cysty všude v břišní dutině. Že jsem ještě nikdy nerodila, tak mi nechal pravý vaječník s tím, že bych měla co nejdříve otěhotnět, jinak se můžu s přirozeným početím rozloučit. Bylo mi dvacet šest...super. Smutek...vztek....výčitky....slzy...bezmoc.
Snažili jsme se o miminko více než dva roky. Marně. Věděla jsem, že "chyba" je na mojí straně a to víc to bylo sužující a žalostné. Vyzkoušela jsem mnohé... pak jsem se začala s realitou smiřovat. Když se mi naskytlo zúčastnit se Tvého víkendového semináře HJ řekla jsem si, že je to jakási ta pomyslná poslední šance, jak svému tělu pomoci. Po pravdě musím říct, že jsem si od toho nic neslibovala. Po setkání a cvičení s Tebou jsem však byla nabita novou, čistou energií. Po dlouhé době jsem se cítila uvolněná a bylo mi hrozně hezky. Začala jsem cvičit každý den. Potom i dvakrát denně. HJ mě strašně nadchla a po cvičení jsem se cítila lehká a svěží, což mě nabíjelo a chtěla jsem víc a víc. Už ani ne tak proto, že jsem toužila po miminku, jako proto, že jsem se po cvičení cítila opravdu skvěle, vnitřně v pohodě. Zhubla jsem a zformovala se mi krásně postava. A myslím, že se mi to zformovalo i v hlavě :-) :-) jako psychický stav. Po třech měsících cvičení jsem jednoho dne cítila, že už cvičit nějakou dobu nebudu a následný test s výsledkem dvou čárek mi to potvrdil :-) Úžasné. Neskutečné. Neuvěřitelné. Nádherné. Neskutečný pocit štěstí. Nyní je tomu rok, co k sobě tulím svého chlapečka a budu dále cvičit HJ.
Šárko, jsi úžasná, děkuji Ti za HJ a držím Ti palce, ať jsi andělem i pro další takové příběhy jako je ten můj. Velké DĚKUJI.

- Nikola Z.

Největší dar díky tobě

Bára 17.05.2019
Dobrý večer, Šárko,
loni v lednu (nebo únoru) jsem absolvovala kurz hormonální jógy v Ostravě a doufala jsem, že mi pomůže srovnat si vše, co je v těle potřeba a otěhotnět. Chtěla jsem Ti ještě jednou za kurz poděkovat a oznámit, ze mám doma dvouměsíčního syna :) Coz znamená, že jsem otehotněla 2 měsíce po kurzu! Funguje to tedy bleskově a cíl kurzu považuji za splněný :) Měj se krásně,,

příjemné účinky HJ

Jana Z. 17.05.2019
Krásný den Šárko,
chtěla bych vám poděkovat za příjemné setkání a možnost poznat účinky hormonální jógy. Jak jsem slíbila, ráda vám poskytnu její účinky na mě :-) Zmínila jste se, že, ženy, které trpěly návaly horka před HT, v blízkém čase horkosti ustoupily.
Před seminářem HT mě návaly překvapovali co hodinu :-), bylo to nepříjemné:-). Po semináři jsem nával měla trochu v neděli a pak už vůbec ne :-).
Doufám, že to nyní nezakřiknu :-)
Ještě jednou děkuji za váš profesionální a přátelský přístup. Jsem ráda, že jsem si na seminář vybrala právě vás.
S úctou a pozdravem

Blahodárné účinky HJ

K.G. 26.06.2017
Ve svých 35 letech jsem po 16 letech užívání vysadila hormonální antikoncepci a od té doby začalo martýrium gynekologických problémů. Objevily si myomy, první gynekologický zákrok, o několik měsíců později masivní krvácení, operace (laparoskopicko-endoskopická myomektomie). Po ní následoval náročný rok rekonvalescence a nečekaný předčasný přechod. Zkoušela jsem čínskou medicínu, akupunkturu, přírodní medicíny, a další “alternativní” cesty. Když mi bylo 40 let, už téměř dva roky jsem neměla menstruaci a moje hormonální hodnoty odpovídaly přechodovým hodnotám. Odmítla jsem substituční hormonální léčbu, která je klasickým řešením západní medicíny. Podařilo se mi s pomocí homeopatie nastartovat menstruaci, moje tělo ale neumělo přestat krvácet. Pomohla až Dračí krev. Tedy ani toto nebyla cesta. Následovalo další období bez menstruace. V té době jsem poprvé zaregistrovala pojem “hormonální jóga”. Několikrát jsem v ruce držela knihu od Dinah Rodrigues. Něco mi ale říkalo, že bude lepší jít cvičit k někomu, kdo hormonální jógu dobře zná a dobře ji předává. O něco později jsem potkala Šárku a přihlásila se k ní na cyklus 7 pondělních lekcí. Hned po druhé lekci jsem dostala menstruaci, která probíhala naprosto normálně a také sama od sebe skončila po 7 dnech. Byla jsem v němém úžasu! Vždyť jsme ani nestihly projít celou sestavu! Také jsem cítila příval energie a v neposlední řadě i zvýšení libida, které s přechodem téměř vyhaslo. Šárka nás během 7 pondělních lekcí provedla jednotlivými cvičeními do nejmenšího detailu. Dovedla skvěle popsat to, co má člověk při cvičení cítit, jak se tam dostat, jak znovu navázat spojení nebo poprvé objevit některá místa. Bylo vidět, že má Šárka s hormonální jógou mnoho zkušeností jak z vlastního cvičení, tak z vedení mnoha seminářů, a měla krásné pochopení pro výzvy s cvičením spojené (pravidelnost, ostych, apod.). Po absolvování celého cyklu odběr krve ukázal, že moje hormonální hladina estradiolu je jako u zdravé ženy a moje ženská lékařka byla nadšená. Sama hormonální jógu cvičí a je přesvědčená o jejím přínosu. Jsem vděčná, že jsem se do toho se Šárkou pustila. Její nadšení pro práci s tělem i její osobnost je inspirací a povzbuzením. Vřele doporučuji. K.G

Poděkování

Šárka 17.03.2017
Ahoj Šári,
ráda bych ti poděkovala za úžasný víkend. Přišel právě včas :-) Shodou okolností mi paní při masáži (od puberty trpím na migrény), říkala, že mám moc plnou hlavu a že se musím naučit relaxovat. Posadila mne na křeslo, dala čajík a ať zkusím 5 minut na nic nemyslet. Když se pak vrátila zpět, tak jsem jí stejně nemohla lhát, prostě jsem to nedokázala :-(
U tebe to bylo úplně jiné, tvůj příjemný hlas, ty svíčky a v neposlední řadě ty gongy - to všechno posunulo (pro mne jinak nutnou část na konci jógy - relaxaci) na úplně jinou úroveň. Moc ti za tuto zkušenost děkuji :-) Pochopila jsem více spojitostí, které jsem doposud měla jen v útržcích a nedávaly mi smysl.
Děkuji, bylo mi opravdu krásně :-)


Ještě jednou ti moc děkuji a věřím, že se ještě uvidíme na některém z tvých kurzů :-)

Šárka Š.

Poděkování

Jiřina 15.03.2017
Ahoj Šárko,

jsi naprosto úžasná. Moc děkuji za vše, co jsi nám zprostředkovala. Zkusím cvičit ráno i večer. Určitá mám rána. ...ty jo, těším se na to. To jsem zatím v takové míře ještě u jiného cvičení neměla... ....snad to vydrží :-)

Moc děkuji i za odkazy...

Ať se Ti ta energie, kterou nám předáváš, mnohonásobně vrací :-)
Jiřina z Teplic

Šárka Simonidesová - hormonální jóga pro ženy

Lucie Havlenová 14.03.2017
Dobré odpoledne Šárko,

tímto bych chtěla poděkovat za květnový kurz, který jsem loni navštívila v Jihlavě. Po té co mi lékaři v březnu 2016 diagnostikovali špatnou hormonální hladinu s tím, že další vlastní děti už mít nebudu (max s darovaným vajíčkem) jsem byla zoufalá. Po květnovým kurzu jsem dostala opět naději a dnes už jsem ve 14 týdnu těhotenství :-).
Moc se těším až se po porodu opět k hormonální józe vrátím. Kdyby jsi na podzim (rodit budu v srpnu) někdy plánovala nějakou opakovací lekci v Jihlavě, tak se hlásím :-), budu to potřebovat.

Děkuji a přeji další úspěchy :-)

Lucie (Havlenová)

Šárka je prostě čárka jednička

Lucie Mercová 27.04.2016
Děkuji Šárce, že mě seznámila s hormonální jógou a naučila jí cvičit. Její lidskost, ženskost a humor, je při kurzu pohlazením po duši. Jsem ráda. že jsem jí poznala a těším se na další setkání.